• Моноблочні відцентрові насоси SM

  Моноблочні відцентрові насоси SM призначені для використання в системах опалення, холодного і гарячого водопостачання, кондиціонування, а також для інших промислових застосувань.

  докладніше

 • Відцентрові насоси із нержавіючої сталі GTP

  Відцентрові Нормальновсмоктуючий насоси призначені для подачі і перекачування чистої води для зрошення садів і присадибних ділянок, для наповнення басейнів. Особливістю застосування є використання перекачуються рідин з підвищеним вмістом солей, хімічно нейтральних до нержавіючої сталі.

  докладніше

 • Циркуляційні насоси серії JL для опалення

  Циркуляційний насос для гарячої або холодної води в лінію роз'єму, відповідний для безпосередньої установки на труби цивільного і промислового опалення, кондиціонування, охолодження та внутрішніх водних систем.

  докладніше

Насосне обладнання
для систем водопостачання, опалення та каналізації

Компанія Ріверст надає повний комплекс послуг у галузі постачання промислових підприємств України насосним обладнанням, запасними частинами та комплектуючими.
Продаж насосів: +38 (0362) 62-20-33
Ми пропонуємо вигідні умови продажу, а також здійснюємо гарантійну підтримку та сервіс.

Ми пропонуємо насоси для всіх типів промисловості:
від фармацевтики та харчового виробництва до нафтовидобутку і водоочищення. Ми постачаємо всі відомі типи насосів: перистальтичні, відцентрові, поверхневі, дренажні, діафрагменні, багатоступінчасті і багато інших.

Насоси для перекачування середовищ з широким спектром характеристик, у тому числі високов'язких, агресивних, абразивовмісних і т.д.

Новости, статьи, обзоры показать все

Насос для кислоти

Насос для кислоти

24.05.2019 03:13

Многие технологические процессы на производствах в пищевой промышленности ,машиностроении,фармации ,химической и легкой промышленности используют в технологических цыклах применение кислот .

Насос термомасла для станции нагрева битума теплоносителем

Насос термомасла для станции нагрева битума теплоносителем

24.05.2019 03:14

Тривале зберігання бітумної маси або необхідність переливу її з битумохранилища в автоцистерну на увазі приведення суміші в рідкий стан, коли бітум вдається легко перекачати

Паровий котел КВ-300 насос живильний- насос котла

Паровий котел КВ-300 насос живильний- насос котла

10.01.2019 05:36

Живильний насос для парового котла котла КЕ-2,5; 4,0; 6,5; 10; 25, насос для парогенератор котел паровий РИ-5М1П; насос відцентровий для Парового котла МЗК-7АГ, МЗК-7АЖ-2

Насос заглибний каналізаційний.

Насос заглибний каналізаційний.

17.01.2019 02:20

Насос заглибний каналізаційний.
Насос для септика, вигрібної ями. Насос для каналізаційних станцій, для відводу стоків в центральну стічну систему. Насос для очисних споруд.